інфраструктура

Инфраструктура

Огляд послуги

Обладнання та програмне забезпечення які необхідні для функціонування бізнес-сервісів компанії.

Для побудови інфраструктури компанії ми відштовхуємося саме від її бізнес сервісів. Бізнес сервіс – це служба, що дозволяє обслуговувати завдання бізнесу для досягнення його основної мети.
Основна мета комерційного бізнесу – це отримання прибутку. Звичайно, є винятки і поточні цілі можуть бути іншими – наприклад завоювання пріоритетних клієнтів і витіснення конкурентів, збільшення обсягу продажів або частки ринку, але якщо замислитися, то кінцева мета та ж – організація в кінцевому підсумку хоче отримати прибуток, і чим його більше тим краще .
Бізнес сам формує, за рахунок яких дій він хоче отримати максимальний прибуток. Виробляє бізнес стратегію, формує свою унікальну пропозицію, канали комунікації, вибудовує внутрішні і зовнішні бізнес-процеси. По шляху до прибутку бізнес розуміє, які бізнес-сервіси потрібні його клієнтам (наприклад: вебсайт як основний канал продажів, служба підтримки з різними каналами комунікацій, надання унікальної консультації і т.п.), а які внутрішнім користувачам – співробітникам (наприклад: канали комунікації всередині та зовні – пошта, месенджери, соціальні мережі; системи щодо поліпшення роботи з клієнтами, бухгалтерські системи і т.д.).
Бізнес сервіси на поточний момент – це мала частина того, про що повинен подумати бізнес. Бізнес – живий організм, і обов’язково потрібно подбати про необхідну інфраструктуру, яка повинна бути, коли організм виросте і подорослішає. Так само потрібно подбати про безперервність бізнесу. Бізнес повинен функціонувати і приносити прибуток, навіть якщо частина його систем або сервісів не працює через збої.
З огляду на бізнес-сервіси, розуміючи куди йде Ваш бізнес – Ви зробите розумні інвестиції в свою інфраструктуру, а ми в цьому Вам допоможемо. Для оптимізації певних процесів існують різні ІТ-рішення. Їх багато, дуже багато… і спочатку здається, що вибір потрібного рішення буде складним. Можливо, ви хочете розширити, модернізувати або додати нові сервіси. У цьому випадку було б корисним провести аудит інфраструктури, який дозволить оптимізувати Ваші інвестиції.
Якщо Ви у нас, то це означає, що ви шукаєте тих, хто надасть Вам кваліфіковану допомогу і підбере рішення, яке буде оптимальним саме для Вашого бізнесу.

1. Формуємо скелет рішення, з огляду на поточні бізнес сервіси
2. Додаємо додаткові ресурси або закладаємо функціонал для подальшого масштабування, враховуємо план розвитку бізнесу
3. Формуємо ряд рішень, враховуючи вартість володіння ними
4. Описуємо переваги і недоліки кожного з рішень
5. Даємо клієнту розгорнуту картину рішень, які потрібні в поточний момент
6. Даємо клієнту розгорнуту картину розвитку цих рішень, відповідно до розвитку бізнесу

1. Фізична середовище
2. Віртуальне середовище
3. Хмарне середовище
4. Гібридна середовище
5. Контейнери для розробки програмних продуктів та будівництва високонавантажених інформаційних систем

1. Системи для обчислень
2. Системи зберігання даних (СЗД):
3. Програмне забезпечення
4. Мережеві рішення. Комутація обладнання та сервісів
5. Комунікаційні системи (пошта, відеоконференції, телефонія і т.д.)
6. Персональна техніка та системи
7. Техніка та системи друку / копіювання / сканування
8. Периферійні системи та пристрої

В процесі проектування інфраструктури не забудьте про інформаційну безпеку. Інформаційна безпека важливий елемент безперервності бізнесу.

Ми готові опрацювати Вашу інфраструктуру, її модифікацію або розширення тільки тому, що нам це цікаво і це наша улюблена справа