Аудит інфраструктури

Аудит инфраструктуры

Огляд послуги

Аналіз обладнання та програмного забезпечення з метою поліпшення і оптимізації роботи сервісів організації. ІТ аудит – аналіз стану інформаційних технологій Вашого бізнесу, на відповідність вимогам, яких потребує бізнес.

У вас є інфраструктура побудована з вимогами інформаційної безпеки. Ви все моніторите і все працює!

Відмінно! – скажете ви. Звичайно, відмінно! Будь-який бізнес – живий організм. Якщо він не розвивається, то він гине. Тому прийде час, коли потрібно буде міняти інфраструктуру, додавати або прибирати сервіси. Інфраструктура буде змінюватися постійно. Дуже добре, коли у керівництва відразу є стратегічний план розвитку бізнесу та інфраструктура вибудовується під нього, тільки, на жаль, це буває рідко. Бізнес може постійно змінювати напрямок свого розвитку щоб досягати своєї основної мети – отримання прибутку. Тому, через деякий час роботи бізнесу ви зіткнетеся з проблемою впровадження нових сервісів без шкоди поточній роботі і заплатити якомога менше.

  • Щоб почати будь-які зміни, необхідно спочатку мати дані про поточну ІТ-інфраструктуру. Ви можете додавати, видаляти або оновлювати сервіси, крім того, розуміти, до чого приведуть ці зміни, тільки тоді, коли у вас є чітке уявлення про вашу інфраструктуру. Звичайно, якщо ви працюєте з моменту заснування бізнесу або у вас є база знань (документація) на поточну інфраструктуру (інфраструктура на сьогоднішній день), це буде значно полегшувати завдання.
  • Друга частина завдання зміни інфраструктури полягає в тому, щоб зрозуміти, що ви хочете отримати в кінці кінців, та куди хочете потрапити. Це ТЗ для нової послуги з усіма параметрами і обмеженнями.
  • Остання частина завдання — шлях від поточного до бажаного стану. Шлях повинен передбачати безперервність поточних бізнес-послуг, інформацію з першого і другого пункту, а також вартість змін. У вирішенні цієї проблеми, вартість відіграє важливу роль, тому що ви можете потрапити в бажаний стан по-різному за допомогою різних рішень.

Можливо, у вас завдання з поліпшення вашої інфраструктури або ви новий ІТ-директор, який хоче зробити розробку і бюджетування плану, чи ви фахівець, який був призначений додати нову послугу/сервіс або ви фінансовий аудитор, який хоче оптимізувати витрати на ІТ. Для нас важливо, щоб у вас було бажання зрозуміти поточну інфраструктуру і порівняти її з цілями компанії.

Етапи

  • Формуємо мету аудиту.
  • Визначаємо обсяг робіт.
  • Складаємо план ІТ-аудиту.
  • Складаємо бюджет проекту.

Основна робота для отримання інформації про поточну інфраструктуру. Ми отримуємо інформацію за допомогою співбесід, вивчення існуючої документації та технічних засобів.

Знаходимо “вузькі” місця та нееективні ресурси. Визначаємо необхідну та існуючу доступність сервісів. Оцінюємо ризики. Аналізуємо статтті витрат. Розробляємо рекомендації по оптимізації інфраструктури та бюджету.

Всі отримані дані про поточний стан, опрацьовані результати та рекомендації потрапляють у звіт, який надається Вам та аргументується простими, зрозумілими способами та методами.

Ми готові провести аудит Вашої інфраструктури, оптимізувати її роботу та знизити витрати на її утримання тільки тому, що нам це цікаво і це наша улюблена справа.